Hakkimizda

Diğer Sayfalar

Takip Edin

Hakkimizda

Baraj Nakliyat Kimdir ?

Baraj Taşımacılık Sn. Sevcan K. tarafından 1998 yılında Adana ilinde kurulmuş bir nakliyat şirketidir. Firmamız Adana Seyhan vergi dairesine bağlı olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Nakliye sektöründe hizmet veren firmamız aynı zamanda Adana temizlik şirketleri arasında da hizmetine devam eden bir aile şirketidir. Baraj Nakliyat şirketimiz bünyesinde toplamda 85+ eleman görev yapıyor.

Adana da ev taşıma için kullandığımız 7 adet kapalı kasa kamyonumuz ve asansörlü taşımacılık için kullanılan bir mobil asansörümüz mevcuttur. Asli işimiz evden eve nakliyat olmakla beraber diğer nakliye alanlarında da hizmet veriyoruz. Şehir İçi nakliyat yanı sıra Türkiye geneli şehirler arası nakliyat hizmetimiz de mevcuttur.

İş yerimiz Adana da Alparslan Türkeş bulvarı üzerinde ve tüm faaliyetlerimizi bu ofisimizden yönetiyoruz. Kurumsal bir firma olarak Adana Nakliyat hizmetlerimizin tamamında sözleşme ve sigorta gibi evrakları hazırlayarak yapıyoruz. Baraj Nakliyat halka açık yerel bir Adana evden eve taşımacılık firmasıdır. Tüm müşterilerimiz mesai saatleri içinde bizi ziyaret edebilir. İtimat dolmuşları ve ya metro büromuzun tam önünden geçer. İsteyen bu bağlantıdan yol tarifi alabilir.  Ayrıca iletişim sayfamızdan da telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.