ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Türkiye'nin tüm illerine şehirler arası taşımacılık hizmeti için doğru yerdesiniz. Şehirler arası evden eve nakliyat konusunda bu güne dek 10 binden fazla ev taşıma işine başarılı şekilde imzamızı attık. Atama dönemlerinde polis,asker,öğretmen ve diğer memur müşterilerimizi profesyonel şekilde taşımacılık yapıyoruz.

Müşterilerimizin aklında ki soru eşyalara zarar gelirmi gelirse ne olur. Bu konuda Adana Şahin Nakliyat'a güvenin. Biz eşyalarınızı sigorta kapsamında ve firmamız güvencesinde taşıyoruz. Ancak şunu belirtelim ; bugüne dek şehirler arası ev taşıma hizmetlerimiz de % 100 müşteri memnuniyeti elde ettik.Bu tecrübemizi de sizlerin şehirler arası nakliyat işlerine yansıtacağımızdan şüpheniz olmasın.

Şahin Nakliyat Güvenilir  Neden Mi ?

Şehirler arası nakliyat sektöründe firması aracı olmayan anca bir web sitesi ile kendini firma gösteren çok kişi var. Bu kişilere denk gelirseniz uzak durunuz. Aksi halde çok başınız ağrıyabilir. Ancak Baraj nakliyat gerekli tüm belgelere sahip kendi kamyonları ile hizmet veren bir firmadır. Firmamızın ofisi Alparslan Türkeş bulvarı üzerindedir. Bu bağlantıdan yol tarifi alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman ofisimize bir kahve içmeye bekliyoruz. 7

Firmamız şehirler arası nakliyat aşamasında tüm resmi belgeleri tarafınıza verir. Sigorta poliçesi ,sözleşme ,fatura gibi tüm evraklar eksiksiz olarak hazırlanır. Kurumsal firma olarak her şey eksiksiz olarak yapılır. İlden ile nakliyat için ülkemizin tüm il ve ilçelerine eşya transferi yapıyoruz. Özellikle tayin dönemlerin doğu ve güneydoğu illerine şehirler arası evden eve nakliyat için özel araç ve ekiplerimiz vardır. Detaylı bilgi ve şehirler arası nakliye fiyatları teklifi için altda bulunan formu doldurabilirsiniz. 


Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.