Adana Ankara Ev Taşıma

Adana Ankara Ev Taşıma

Yazımızda Adana Ankara ev taşıma hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Fiyatlar ,teslimat zamanı ve işleyişi hakkında her türlü bilgiyi paylaşmak istedik. Adana Ankara evden eve nakliyat için önemli konular nelerdir ve sizlerin nasıl planlama yapması gerekir lütfen okumaya devam ediniz. Aklınıza takılan konuları da bize yazarak ve telefon ederek öğrenebilirsiniz. 

Adana Ankara Arası Ev Taşıma İşleyişi Nasıldır ?

Ankara Nakliyat için bize ulaşan müşterilerimizi ofisimizde misafir ediyoruz. Sonra Eksperiz hizmeti ile eşyaları tespit ediyor ve taşıma hakkında bilgilendiriyoruz. Tüm evrak işleri yapıldıktan sonra taşıma günü belirlenir. Adana'dan Ankara'ya gidecek olan nakliye kamyonumuz belirlenir ve hazırlanır. Paketleme malzemeleri ve eleman sayısı belirlenir. Asansörlü taşımacılık yapılacak ise asansörün kurulacağı alana kadar tüm nakliyat aşaması planlanır.

Taşıma Günü eşyalar toplanır ,mobilyalar sökülür ve paketleme işleminden sonra eşyalarınız kamyona nizami bir şekilde istiflenir. Bazen araçlarımız büyük olduğu için 2 evin eşyası aynı araca yüklenebilir ,böylece  Ankara evden eve nakliyat için fiyat avantajı elde edilir. Aynı istikamete giden ev eşyaları aynı araca yüklenir önce inen ve ya sonra inen diye ayrılarak ona göre yükleme yapılır. Eşyalarınız şehirler arası nakliyat sigortası ile güvence altına alınır.

Adana Ankara Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Evden eve nakliyat fiyatları kat yüksekliği ,oda sayısı yani eşya miktarı hesaba katılarak hesaplanır. Bunun yanında ek hizmetler var ise klima montaj gibi bunlarda eklenerek ortaya çıkar. Buna göre Adana Anakara arası ev taşıma fiyatları örneğin ; 2+1 evin 3. kat dan alınıp 5. kata taşınma  fiyatı ortalama 3500-4500 arası kat yüksekliğine göre değişir. 

Ev taşıma işi 1. ve 10. kat arası yapılacak ise standart fiyatlar geçerlidir. 10, kat üzeri evden eve nakliye işlerinde fiyatlar belirli oranlarda artış gösterir. Detaylı Adana Ankara ev taşıma bilgisi almak için sizi ofisimize bekleriz.